Jiří Ščerbakov - Francouzský podzim

Olej na plátně, 90x90 cm. Signováno vpravo dole Joff 97. Olištováno.

Nejdelší strana: 92 cm

o autorovi: 1925 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

81182. Francouzský podzim
Dražba ukončena:27.07.2022 22:33:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč