Jiří Ščerbakov - Čas třešní

Olej na plátně, 110x90 cm. Signováno vpravo dole Joff 81. Olištováno.

Nejdelší strana: 112 cm

o autorovi: 1925 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

vydraženo velký formát
91645. Čas třešní
Dražba ukončena:30.03.2023 21:50:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč