Jiří Ščerbakov - Barevná kytice v bílé váze

Olej na sololitu, 65x55 cm. Monogramováno vpravo dole ŠČ 83. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1925 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

83706. Barevná kytice v bílé váze
Dražba ukončena:28.09.2022 20:11:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč