Jiří  Šalamoun - Maxipes Fík v letadle

Nejdelší strana: 22 cm

Kombinovaná technika na ultrafánu, 13x18 cm. Nesignováno. Rám, plexisklo.

Pozn.: Rám a sklo mírně poškozeno.

o autorovi: 1935-2022

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

152431. Maxipes Fík v letadle
Dražba ukončena:28.01.2026 21:20:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč