Jiří Salajka

65447. Zákrok brankáře

popis: Akvarel, 25x15 cm. Signováno vpravo dole Salajka J. Paspartováno.

o autorovi: 1933-2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

dražba ukončena: 19.09.2021 20:47:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo