Jiří Salajka - Zákrok brankáře

Akvarel, 25x15 cm. Signováno vpravo dole tužkou Salajka J. Paspartováno.

o autorovi: 1933-2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

Jiří Salajka
84612. Zákrok brankáře
Dražba ukončena:25.09.2022 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 16.09.2022 14:55:36 10921
1 000 Kč 16.09.2022 0:08:32 920