Jiří Salajka

63207. Sprint

popis: Olej na plátně, 40x56 cm. Signováno vlevo dole Salajka J. Rámováno.

o autorovi: 1933-2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

dražba ukončena: 01.08.2021 20:32:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč