Jiří Salajka - Obří slalom

Olej na plátně, 45x58 cm. Signováno dole uprostřed Salajka J. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1933-2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

Jiří Salajka
41131. Obří slalom
Dražba ukončena:27.02.2020 21:30:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 26.02.2020 11:55:43 841