Jiří Salajka

41131. Obří slalom

popis: Olej na plátně, 45x58 cm. Signováno dole uprostřed Salajka J. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1933-2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

dražba ukončena: 27.02.2020 21:30:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 26.02.2020 11:55:43 841