Jiří Salajka

305629. Cyklista

popis: Akvarel, 17x8 cm. Signováno vpravo dole Salajka J. 82. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1933-2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

dražba ukončena: 22.07.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč