Olej na plátně, 66x77 cm. Signováno vlevo dole J. Rada 61. Rámováno.
Nejdelší strana: 100 cm
o autorovi: 1929 – 2011
Malíř, restaurátor. Studoval grafiku na AVU v Praze u V. Pukla. Zabýval se krajinomalbou, barevně vyváženou, kultivovanou. Vystavoval doma i v zahraničí. Zabýval se též restaurováním, specializoval se na kamennou plastiku a štuky.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.