Jiří Prádler

14993. Martin Růžek

popis: Sádra, průměr 21 cm, signováno J. Prádler

Pozn.: Provenience - ze sbírky herce Martina Růžka.

dražba ukončena: 30.11.2017 21:57:20

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 30.11.2017 21:52:20 1855