Jiří Petr - Zamyšlená

Olej na plátně, 60x50 cm. Monogramováno vlevo dole JP 2024. Nerámováno.

o autorovi: 1980

129089. Zamyšlená
Zbývá:9 dnů, 22 hodin
Konec dražby:17.11.2024 20:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč