Jiří Petr - Yellow Tulip

Nejdelší strana: 60 cm

Olej na plátně, 60x50 cm. Monogramováno vlevo dole JP 23. Nerámováno.

o autorovi: 1980

120636. Yellow Tulip
Dražba ukončena:28.07.2024 20:14:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč