Jiří Petr - Polibek u kávy

Nejdelší strana: 60 cm

Olej na plátně, 60x50 cm. Monogramováno vlevo dole JP 23. Nerámováno.

o autorovi: 1980

121133. Polibek u kávy
Dražba ukončena:11.08.2024 20:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč