Jiří Petr - Dáma se sklenkou vína

Nejdelší strana: 50 cm

Olej na plátně, 50x50 cm. Monogramováno vpravo dole JP 23. Nerámováno.

o autorovi: 1980

121055. Dáma se sklenkou vína
Dražba ukončena:11.08.2024 20:25:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč