Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Peřina. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 69 cm
o autorovi: 1945
Malíř. Studoval soukromě u malířů Karla Wagnera a Jaroslava Sodomky. Žije a pracuje na Vysočině, patří k vysočinským krajinářům, zachycuje tamní vesničky i přírodu. Vytváří také zátiší.