Jiří Peřina - Na jaře

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Peřina. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 69 cm

o autorovi: 1945
Malíř. Studoval soukromě u malířů Karla Wagnera a Jaroslava Sodomky. Žije a pracuje na Vysočině, patří k vysočinským krajinářům, zachycuje tamní vesničky i přírodu. Vytváří také zátiší.

108632. Na jaře
Dražba ukončena:07.01.2024 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč