Jiří Peca - Zátiší se džbánem

Olej na kartonu, 55x60 cm, signováno vlevo nahoře Jiří Peca, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1952

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

11745. Zátiší se džbánem
Dražba ukončena:28.06.2017 20:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč