Jiří Peca - Z Prahy

Litografie, 41x59 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Jiří Peca 84. Rám, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozeny. Sklo poškozeno.

Nejdelší strana: 72 cm

o autorovi: 1952

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

85947. Z Prahy
Dražba ukončena:30.10.2022 20:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč