Jiří Peca - Pražský motiv

Litografie, 45x63 cm. Signováno dole uprostřed Jiří Peca 90. Rám, sklo.

o autorovi: 1952

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

44390. Pražský motiv
Dražba ukončena:13.05.2020 19:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč