Jiří Peca - Krajina s řekou

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vlevo dole Jiří Peca 87. Olištováno.

o autorovi: 1952

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

29874. Krajina s řekou
Dražba ukončena:28.03.2019 20:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč