Kombinovaná technika, 60x83 cm, signováno vpravo dole Jiří Peca 82, rám, zaskleno.
1952, Sirákovice u Čáslavi
Žák AVU (1969-1976; prof. Jiroudek). Čerpá z přirodních i civilistních motivů. Maluje obrazy z Břevnova, městské periferie a také zahrady, vinice a změny ročních období. Věnoval se také portrétní tvorbě.
Pozn.: Malba mírně poškozena.