Jiří Peca - Partie z Železných hor

Kombinovaná technika, 60x83 cm, signováno vpravo dole Jiří Peca 82, rám, zaskleno.

1952, Sirákovice u Čáslavi
Žák AVU (1969-1976; prof. Jiroudek). Čerpá z přirodních i civilistních motivů. Maluje obrazy z Břevnova, městské periferie a také zahrady, vinice a změny ročních období. Věnoval se také portrétní tvorbě.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

6431. Partie z Železných hor
Dražba ukončena:30.11.2016 20:01:48
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 500 Kč