Jiří Peca - Léto v Železných horách

Olej na plátně, 60x80 cm, signováno vlevo dole Jiří Peca 83, rám.

1952, Sirákovice u Čáslavi
Žák AVU (1969-1976; prof. Jiroudek). Čerpá z přirodních i civilistních motivů. Maluje obrazy z Břevnova, městské periferie a také zahrady, vinice a změny ročních období. Věnoval se také portrétní tvorbě.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Současný majitel získal dílo přímo od autora.

5728. Léto v Železných horách
Dražba ukončena:29.09.2016 22:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč