Jiří Novosad

60755. Krajina

popis: Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Novosad. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1949 - 2006
Narodil se v Ústí nad Labem. Vystudoval pražskou AVU u prof. Oplta a Smetany. Podnikl studijní cestu do Holandska. Ve svých dílech používá techniku asambláže a koláže.

dražba ukončena: 30.06.2021 20:35:41

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 10 000 Kč