Jiří Novosad - Krajina

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Novosad. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1949 - 2006
Narodil se v Ústí nad Labem. Vystudoval pražskou AVU u prof. Oplta a Smetany. Podnikl studijní cestu do Holandska. Ve svých dílech používá techniku asambláže a koláže.

60755. Krajina
Dražba ukončena:30.06.2021 20:35:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč