Jiří Novosad - Krajina

Nejdelší strana: 82 cm

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Novosad. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1949 - 2006
Narodil se v Ústí nad Labem. Vystudoval pražskou AVU u prof. Oplta a Smetany. Podnikl studijní cestu do Holandska. Ve svých dílech používá techniku asambláže a koláže.

114352. Krajina
Dražba ukončena:25.04.2024 22:09:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 25.04.2024 21:43:26 11458