Jiří Novák - Houdek - Zátiší s ovocem

Nejdelší strana: 50 cm

Olej na sololitu, 21x50 cm. Signováno vpravo dole Jiří Novák 1968. Rámováno.

o autorovi: 1934-1992

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

88501. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:15.01.2023 20:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 14.01.2023 22:09:10 11375