Olej na plátně, 100x70 cm. Signováno vpravo dole Jiří Novák Houdek. Rámováno.
Nejdelší strana: 128 cm
o autorovi: 1934-1992
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.