Jiří Novák - Houdek

65435. Ovocné zátiší

popis: Olej na sololitu, 21x50 cm. Signováno vpravo dole Jiří Novák 1968. Rámováno.

o autorovi: 1934-1992
Narodil se v Kostelci nad Černými lesy. Ve své tvorbě se věnuje krajinomalbě i figurálním tématům.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

dražba ukončena: 19.09.2021 20:37:15

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 19.09.2021 20:32:15 7265