Jiří Novák - Houdek - Motiv z Líšné

Olej na sololitu. 60x120 cm. Signováno vlevo dole Jiří Novák-Houdek 1975. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1934-1992

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

42272. Motiv z Líšné
Dražba ukončena:25.03.2020 22:16:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč