Kombinovaná technika na plátně, 130x105 cm. Signováno vpravo dole Nepasický 2007. Rámováno.
Nejdelší strana: 130 cm
o autorovi: 1934 - 2016
Malíř, grafik, kreslíř, sklářský výtvarník, sochař, designér, typograf, pedagog. V letech 1961 - 1967 studoval na UMPRUM. Mezi jeho profesory patřili Josef Malejovský, Jan Nušl a Stanislav Libenský. V malířské tvorbě se inspiroval světem technické civilizace, zaujalo ho zejména letectví. V posledním období se inspiroval krajinou, kterou zachycoval v prchavých okamžicích atmosférických nálad a světelných efektů.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.