Jiří Nepasický - Konvolut 2 prací - Tři Grácie a Stvoření

Kombinované techniky, 22x18 cm a 27x25 cm. Signovány Nepasický. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1934 - 2016
Malíř, grafik, kreslíř, sklářský výtvarník, sochař, designér, typograf, pedagog. V letech 1961 - 1967 studoval na UMPRUM. Mezi jeho profesory patřili Josef Malejovský, Jan Nušl a Stanislav Libenský. V malířské tvorbě se inspiroval světem technické civilizace, zaujalo ho zejména letectví. V posledním období se inspiroval krajinou, kterou zachycoval v prchavých okamžicích atmosférických nálad a světelných efektů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

128305. Konvolut 2 prací - Tři Grácie a Stvoření
Dražba ukončena:10.11.2024 20:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 10.11.2024 9:56:29 12714
500 Kč 02.11.2024 22:22:22 15118