Kombinovaná technika, 41x58 cm. Signováno vpravo dole Načeradský 2004. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Sklo mírně poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 69 cm
o autorovi: 1939 - 2014
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč