Jiří Načeradský - Žena

Kombinovaná technika (akvarel a tuš), 22x30 cm. Signováno vpravo dole Načeradský 98. Rám, plexisklo.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena správcem soupisu díla prof. Jiřího Načeradského a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1939 - 2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
99308. Žena
Dražba ukončena:27.07.2023 21:05:15
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč