Jiří Načeradský - Postavy

Kombinovaná technika, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Načeradský. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1939 - 2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

63520. Postavy
Dražba ukončena:25.08.2021 21:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč