Jiří Načeradský - Plovárna

Kombinovaná technika (tuš, akvarel, papír), 51,5x36,5 cm. Signováno vpravo dole Načeradský 95. Volný list.

Pozn.: Přiložen certifikát díla z galerie U Betlémské kaple. Oboustranná kombinovaná technika.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: 1939 - 2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

105670. Plovárna
Dražba ukončena:30.11.2023 21:58:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč