Jiří Načeradský - Figury

Litografie, 52x44 cm. Signováno vpravo dole tužkou Načeradský 61. Volný list.

Pozn.: Papír v krajích poškozen.

o autorovi: 1939 - 2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

50373. Figury
Dražba ukončena:15.10.2020 19:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč