Jiří Načeradský - Anděl

Akvarel, 10x14 cm. Signováno vlevo nahoře Načeradský. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1939 - 2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

28548. Anděl
Dražba ukončena:14.03.2019 20:25:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč