Jiří Načeradský - Akty

Kombinovaná technika, 21x28 cm. Signováno vpravo dole tužkou Načeradský 77. Volný list.

Stav: Papír mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena správcem soupisu díla prof. Jiřího Načeradského.

Nejdelší strana: 28 cm

o autorovi: 1939 - 2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
94820. Akty
Dražba ukončena:01.06.2023 20:48:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč