Jiří Morávek - Konvolut 5 prací

5x litagrafie, od 18x50 cm do 40x71 cm. Všechny signovány. 5x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1924 - 1990
Narodil se v Hradci Králové. Studoval v Praze UMPRUM a také dějiny umění na FF UK. Byl členem ČFVU. Ve své tvorbě se věnoval převážně aktu a krajinomalbě, kde nacházel inspiraci ve svém rodném kraji. Jeho díla jsou zastoupena ve sbírkách převážně východočeských galerií. Na aukčním trhu se objevuje jen vyjímečně.

67932. Konvolut 5 prací
Dražba ukončena:24.10.2021 21:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 24.10.2021 13:25:44 6147