Jiří Morávek - Dva akty

Olej na překližce, 40x27 cm. Monogramováno vlevo dole J.M. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924 - 1990
Narodil se v Hradci Králové. Studoval v Praze UMPRUM a také dějiny umění na FF UK. Byl členem ČFVU. Ve své tvorbě se věnoval převážně aktu a krajinomalbě, kde nacházel inspiraci ve svém rodném kraji. Jeho díla jsou zastoupena ve sbírkách převážně východočeských galerií. Na aukčním trhu se objevuje jen vyjímečně.

68728. Dva akty
Dražba ukončena:24.11.2021 22:11:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč