Jiří Mědílek - Krajina s nízkým horizontem

Olej na kartonu, 44x62 cm. Signováno vzadu Mědílek 2005. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1954
Vyučil se litografem v Červeném Kostelci, pracoval jako výtvarník, od r. 1986 ve svobodném povolání. Zprvu maloval a kreslil krajiny, později přešel k nefigurativním kresbám a malbám. Zabývá se grafikou, často na biblická témata. Věnuje se rovněž knižní grafice a sochařství. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách UPM v Praze a v dalších českých sbírkách, také v cizině (Toronto, New York).

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč

107171. Krajina s nízkým horizontem
Dražba ukončena:14.12.2023 21:12:42
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč