Jiří Mědílek - Krajina

Olej na sololitu, 50x60 cm. Signováno vzadu Mědílek 1999. Rámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1954
Vyučil se litografem v Červeném Kostelci, pracoval jako výtvarník, od r. 1986 ve svobodném povolání. Zprvu maloval a kreslil krajiny, později přešel k nefigurativním kresbám a malbám. Zabývá se grafikou, často na biblická témata. Věnuje se rovněž knižní grafice a sochařství. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách UPM v Praze a v dalších českých sbírkách, také v cizině (Toronto, New York).

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč

111596. Krajina
Dražba ukončena:29.02.2024 21:54:38
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč