Jiří Masný - Veselosti

Olej na kartonu, 60x39 cm. Signováno vpravo dole Masný 92. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1960 – 2004

306951. Veselosti
Dražba ukončena:14.12.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč