Jiří Masný - Veselosti

Olej na sololitu, 61x40 cm. Signováno vpravo dole Masný. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1960 – 2004

302975. Veselosti
Dražba ukončena:01.01.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 01.01.2020 13:23:05 2985
500 Kč 31.12.2019 21:59:48 627