Jiří Mandel ml. - Pod strání

Olej na plátně, 54x70 cm, signováno vpravo dole Jiří Mandel ml., rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen

o autorovi: 1923 – 1995
Malíř. Studoval na AVU v Praze u J. Obrovského. Věnoval se krajinomalbě, maloval také městská zákoutí a místa, kde se město setkává s volnou přírodou. Vystavoval na výstavách SČVU. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách NG v Praze, Galerie hl. m. Prahy a v dalších veřejných sbírkách.

10884. Pod strání
Dražba ukončena:01.06.2017 21:32:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč