Olej na plátně, 54x70 cm, signováno vpravo dole Jiří Mandel ml., rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen
o autorovi: 1923 – 1995
Malíř. Studoval na AVU v Praze u J. Obrovského. Věnoval se krajinomalbě, maloval také městská zákoutí a místa, kde se město setkává s volnou přírodou. Vystavoval na výstavách SČVU. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách NG v Praze, Galerie hl. m. Prahy a v dalších veřejných sbírkách.