Olej na sololitu, 68x79 cm. Signováno vpravo dole J. Lízner. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 93 cm
o autorovi: 1952 Akademický malíř, vyučoval výtvarné techniky a dějiny umění ve večerní škole malby v Jičíně.