Olej na sololitu, 71x79 cm. Signováno vpravo dole Lízner. Rámováno.
Nejdelší strana: 85 cm
o autorovi: 1952
Akademický malíř, vyučoval výtvarné techniky a dějiny umění ve večerní škole malby v Jičíně.