Josef  Vohrabal - Dívčí akt

Olej na plátně, 90x67 cm, nesignováno, nerámováno.

Pozn.: Vzadu přípis Josef Vohrabal.

o autorovi: 1908-1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

7047. Dívčí akt
Dražba ukončena:25.01.2017 21:56:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč