Zvětšenina fotografie, 60x86 cm. Nesignováno. Papír podlepený na kartonu.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: * 1951 Praha
MUDr, Jiří Kučera působí jako praktický lékař
Posledních 15 let opakovaně výstavy.
2011 vyšla foto kniha 60 FOT V ČASECH PRAVDY