Jiří Kučera - Pisoáry

Zvětšenina fotografie, 60x86 cm. Nesignováno. Papír podlepený na kartonu.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: * 1951 Praha

MUDr, Jiří Kučera působí jako praktický lékař
Posledních 15 let opakovaně výstavy.
2011 vyšla foto kniha 60 FOT V ČASECH PRAVDY

Jiří Kučera
89315. Pisoáry
Dražba ukončena:29.01.2023 20:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 28.01.2023 20:04:08 11375