Jiří Kubíček - Tvary

Email na kladívkové čtvrtce fixované na sololitu. 43x43 cm. Signováno vpravo uprostřed Jiří Kubíček 83. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1930. Malíř, grafik. Studoval na VŠUP u prof. Muziky. Věnoval se lavírované kresbě a v 70. letech malbě emailem na plátno. Navrhoval také obaly na gramodesky s klasickou hudbou. Později se inspiroval prvky lidového umění, převedené do barevné litografie s lineární strukturou a dekorativní stylizací.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

45273. Tvary
Dražba ukončena:27.05.2020 22:47:28
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:7 500 Kč