Litografie, 50x37 cm. Signováno dole uprostřed Jiří Kubíček 1988. Pasparta, sklo.
Nejdelší strana: 71 cm
o autorovi: Narodil se v Praze roku 1930. Malíř, grafik. Studoval na VŠUP u prof. Muziky. Věnoval se lavírované kresbě a v 70. letech malbě emailem na plátno. Navrhoval také obaly na gramodesky s klasickou hudbou. Později se inspiroval prvky lidového umění, převedené do barevné litografie s lineární strukturou a dekorativní stylizací.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.